Drošāka interneta diena

9. februārī vairāk nekā 170 valstīs visā pasaulē tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena (DID) ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.
Aicinām bērnus, jauniešus, vecākus, pedagogus un ikvienu pieaugušo 9.februārī atzīmēt Drošāka interneta dienu #DID2021🥳, piedaloties Vislatvijas tiešsaistes viktorīnā 👉ej.uz/cqxg! Pārbaudi, cik Tu esi zinošs jautājumos par interneta izmantošanu, vēsturi, terminiem, drošību un medijpratību, sacenšoties ar citiem dalībniekiem.
🔴 LIVE VIKTORĪNA 9.02.
Reģistrējies jau tagad LIVE viktorīnai vietnē www.viktorina.lv, izvēlies kalendārā 9.februāri un savu vecuma grupu. Viktorīna norisināsies visas dienas garumā, katrai vecuma grupai pieslēdzoties savā paredzētajā laikā, tāpēc seko līdzi un nenokavē!
❗️1.-3. klašu skolēnu vecākus lūdzam reģistrēt savus bērnus un palīdzēt viņiem pieslēgties viktorīnai paredzētajā laikā 🤲.
VAI
📲 VIKTORĪNA – TESTS no 9. līdz 28.februārim
Pildi viktorīnu sev ērtā laikā no 9. līdz 28. februārim šajā saitē viktorina.lv/did2021, izvēloties savu vecuma grupu un atbildot uz jautājumiem.
❗️Ņem vērā, ka jautājumi būs pieejami tikai no 9.februāra.
🎁Uzvarētāji saņems balvas – iespēju bez maksas piedalīties citās Lielā viktorīna organizētajās viktorīnās!
Veiksmi visiem!🙌