(1975.30.XI – )

Dzimusi Ludzā. Skolas gaitas sākusi Ludzas vidusskolā un mācījusies J. Soikāna Ludzas Mākslas skolā A. Kūkoja vadībā. Rēzeknes Mākslas koledžā apguvusi rokdarbu specialitāti. Profesionālo izglītību turpinājusi Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiālē glezniecības bakalaura studiju programmā, apgūstot mākslas pamatus pedagoga A. Zelča vadībā, un glezniecības maģistra studijas LMA pie profesoriem K. Zariņa un A. Naumova.

Kopš 1997. gadam paralēli studijām strādā par gleznošanas un zīmēšanas pasniedzēju Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā.

2015. gadā Vācijā saņēmusi Brēmenes pilsētas Mākslas stipendiju, bijusi Valmierā izstādes „Ainava” laureāte un izstādes ART SESSIO Vitebskā (Baltkrievijā) laureāte.

No 2006. gada darbojas kopā ar mākslinieču apvienību V.I.V.A. Kopš 2000 ir sarīkotas vairāk kā 20 personālizstādes. Ir piedalījusies grupu izstādēs Latvijā, Baltkrievijā, Somijā, Vācijā.. Piedalījusies starptautiskajos plenēros Latvijā, Lietuvā, Somijā, Portugālē. Darbi atrodas Latgales Kultūrvēstures muzejā Rēzeknē, Ludzas Novadpētniecības muzejā, privātkolekcijās kā Latvijā, tā arī ārzemēs.

 

Plašāk Ludzas pilsētas bibliotēkas datu bāzēs